سفارش و مشاوره رایگان 051-38557555 | 09152302060

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن موبایل فروشگاهی

 

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید برای سایت

یکی دیگر از از انوع سفارش اپلیکیشن موبایل مربوط به مدیران وب سایت ها می شود  معمولا این پروژها بسته به نوع سرویس هایی که یک سایت ارائه می دهد ممکن است تفاوت داشته باشد. به عنوان مثال شاید یک کاربر برای فروش محصولات خود نیازم به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید داشته باشد. در این گونه موارد باید طراحی اپلیکیشن اندروید برای استفاده از فروشگاه اندروید استفاده شود.

از نمونه های شناخته شده طراحی اپلیکیشن اندروید فروشگاهی اپلیکیشن موبایل دیجی کالا می باشد. طراحی برنامه اندروید فروشگاه برای سهولت در دسترس قرار گرفتن محصولات سایت بر روی موبایل استفاده می شود که به وسیله تیم برنامه نویسی دیجی کالا طراحی اپلیکیشن موبایل صورت پذیرفته است.

یکی دیگر از نمونه های طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید ، طراحی اپلیکیشن فروش شارژ می باشد که از طریق این نوع اپلیکیشن فروشگاه اندروید می توان اقدام به فروش شارژ نمود. مدال شارژ یک نمونه از اپلیکیشن های فروش شارژ می باشد.

همچنین از موارد دیگری که می توان نام برد سفارش طراحی فروشگاه اندروید اپلیکیشن بازار موبایل است . در این اپلیکیشن که ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید آن به وسیله بازار موبایل صورت گرفته است به کاربر این امکان داده می شود تا به راحتی خرید و فروش گوشی های موبایل نو و کارکرده بپردازد.

شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید موب یکی از شرکت های فعال در زمینه ساخت برنامه اندروید در مشهد است که در حال حاضر طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید در مشهد ، طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید در اصفهان ، طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید در شیراز ، طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید در تهران، طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید در کرج را برای وب سایت های فروشگاهی مختلفی انجام داده است .